Výroba a detail krytů iSaprio

Kryty a obaly v naší nabídce od výrobce iSaprio jsou pro většinu mobilních telefonů. Ve chvíli kdy si vyberete a objednáte daný kryt, tak jej předáváme do tisku.
Kryty máme skladem, ale tiskneme až v době objednání, takže každý kryt je úplně nový. Ve výrobě je potisk zalakován. Tím pádem je voděodolný a nemusíte se bát, že vám ve vodě potisk zmizí a nebo se nějak poškodí.
Navíc má zalakování velkou výhodu také v tom, že se tak snadno potisk nepoškrábe. Tím pádem se nemusíte bát, že vám potisk časem zmizí, tak jako tomu je u některých levných krytů dovážených z ciziny.

Potisk trvá 1 až 2 dny a následně je potřeba nechat 1 den kryt pořádně uschnout. Proto doručujeme kryty do cca třetího dne od objednání.

Kryty iSaprio na mobil

Velkou výhodou také je, že je kryt matný a tím pádem neklouže z ruky. Váš mobil je tedy v bezpěčí.

Potisk je vyráběn v České republice, takže nejsme závislý na zahraničním výrobci a můžeme si hlídat kvalitu a vymýšlet vlastní originální potisky, které jen tak někdo nemá.

Obaly na mobil

Kryty jsou určeny pro zadní stranu telefonu. Kvalintí potisk je na zadní straně telefonu a okraje jsou průhledné (čiré). Kryty ale neslouží jako náhradní kryt baterie telefonu, jsou určeny jako doplněk na kompletní mobilní telefon.